Menü

Su Tankerleri Neden Silindiriktir?

Silindirik tanklar kategorisine giren su tankeri tankları kavisli bir yüzeye sahiptir. Bu, tankın temizlenmesini ve tankın boşaltılmasını bir küp durumunda olduğundan daha kolay hale getirir. Bir su tankeri silindiri belirli bir hacim için en düşük yüzey alanına sahip olacaktır. Bu, tankın ağırlığını azaltır. Silindirler tek bir tabakadan yapıldığından, daha az birleşme ve dolayısıyla daha az sızıntı riski vardır.

Su tankerinin daha kolay temizlenebilmesi için silindirik bir tank tercih edilmektedir. Ayrıca yer kaplaması açısından da su tankerleri silindirik olduğu için daha az yer kaplamaktadır. Bu sayede hem taşıma kapasiteleri daha yüksek olur hem de daha verimli bir araca sahip olmuş oluruz.

Su tankerleri kullanım alanı oldukça yaygın olan bir ürün çeşididir. Sulama, su taşımacılığı, temiz suyun aktarımı, yol temizleme ve daha bir çok alanda su tankeri kullanılmaktadır. Bu yüzden su tankerlerinin dayanıklı ve sağlam olması gerekmektedir. Teknik Tanker ekibi olarak sizler için en dayanıklı su tankeri imalatını yapmaktayız. Rekabetçi fiyatları ile sizlere en iyi su tankerlerini sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Farklı tonajlarda su tankeri imalatı yaparak her talebe karşılık vermeyi amaçlıyoruz.

3 tonluk su tankeri, 4 tonluk su tankeri, 5 tonluk su tankeri gibi farklı tanker çeşitlerimiz ve tanker kapasitelerimiz mevcuttur.

Su tankeri çeşitleri ve su tankeri özellikleri hakkında bilgi almak için su tankeri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arazöz, tanker ve vidanjör arama.