Menü
Hakkımızda

Teknik Tanker

Türkiye tanker sektöründe, 1977 yılında Gaziantep’te kurulan fabrikasıyla hizmet vermeye başlayan Teknik Tanker, 1989 yılında müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek ve sorunlarını daha hızlı çözebilmek için İstanbul’da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Halen Kocasinan Sanayi Sitesi'nde faaliyet göstermekte olan Teknik Tanker 300 m² açık alan, 1000 m² kapalı alan, 200 m² boyahane ve seçkin çalışan kadrosu ile toplam kalite anlayışını ilke edinerek üretim yapmaktadır.

Araştırma ve geliştirme çalışmaları yaparak sektörde sürekli ilerlemeyi hedeflemiş olan Teknik Tanker, gerek fiyat uygunluğu ile gerekse satış sonrası hizmetleri ile Türkiye tanker sektörüne damgasını vurmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Teknik Tanker'in çeşitli üretim hizmetleri şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Su Depoları ve Özel İmalat Tankerler,
 • Paslanmaz Tanker,
 • Arazözler,
 • Yer Altı Tankları,
 • Yer Üstü Tankları,
 • Akaryakıt Tankerleri,
 • Kanal Açma Araçları,
 • Vidanjörler,
 • Gıda Tankerleri.
 • 300

  Açık Alan

 • 1000

  Kapalı Alan

 • 200

  Boyahane

Misyonumuz

Teknik Tanker işlevsel üretim alanı ve seçkin çalışan kadrosuyla beraber eksiksiz kalite anlayışını ilke edinerek üretim yapmaktadır. Zengin ürün çeşitliliği, satış önce ve sonrası sunduğu nitelikli hizmetiyle birlikte deneyimli ve bilgili bir firmayız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, iç ve dış pazarın önemini bilerek yatırımlarımızı ileri teknolojiler üzerine kurmak. Kendimizi durmaksızın geliştirerek, sizlere sunduğumuz seçeneklerde çeşitlilik sağlamaya devam eden, kaliteli ürünlerimizle müşteri ihtiyaçlarına yön veren ve farkımızı ortaya koyan bir marka olmak.

Neler Yaparız?

Teknik Tanker olarak Türkiye ve yurtdışındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun tanker satışı, kiralama, muayene, yedek parça, konfigürasyon, ikinci el gibi hizmetler sunmaktayız. Çeşitliliğe önem veren firmamız, kaliteli ürünleri tercih ederek başarılı ve kaliteli dizaynıyla dikkat çekmektedir.

Neler Yaptık?

Teknik Tanker, 1977 Yılında Gaziantep’te kurulan fabrikasıyla hizmet vermeye başlayan hikayesiyle, müşteri memnuniyeti ve talebi üzerine büyüyerek 1989 yılından bu yana İstanbul’da faaliyetlerini devamlı geliştirerek, kazanımlarını sürdürülebilir olarak devam ettirmektedir.

Hizmetlerimiz

Üretimde Maksimum Kalite ve Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Üretim Kapasitemiz

Teknik Tanker ailesi olarak sürekli gelişme ve geliştirme felsefesiyle üretim gücümüzü her geçen gün arttırmaktayız. Seçkin çalışan kadromuz ile birlikte kalite anlayışını ön planda tutarak üretimler gerçekleştirmekteyiz. Bu üretimler esnasında personellerimizle birlikte iş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili şartlara uymaya dikkat etmekteyiz. 

Her geçen gün özel çözümler geliştirerek imalatlarımızın çeşitliliğini arttırmakta, sektördeki ihtiyaçlara yenilikçi ve verimlilik esaslı ürünler sunmaktayız. Gerek satış, gerek üretim ve sonrasında devam eden hizmetlerimiz ile sektöre damga vurmanın gururunu yaşamaktayız.

Sertifikalar

Kalite Belgeleri ve Sertifikalar

Arazöz, tanker ve vidanjör arama.