Menü

Su Kamyonları Nedir ve İş Operasyonunuza Nasıl Faydalı Olabilir?

Su kamyonu, treyler römorklarından veya nakliye malzemelerini taşımak için kullanılan diğer “ağır hizmet tipi” kamyonlardan farklıdır. Pompalama ekipmanlarını barındıran tipik su kamyonu, büyük miktarlarda sıvıyı depolamak için özel olarak tasarlanmış tanklar içerir. Su kamyonlarının görevi, endüstriyel iş yerlerine su taşımak ve toprağa nem katmak için su püskürtmektir. Su kamyonları yangın riskinin yaygın olduğu yerlerde şantiye güvenliğinin arttırılması için önleyici ekipman olarak da hizmet vermektedir.

 

Filomuzdaki kiralık su tankerlerini en yoğun çalışma koşullarında performanslı tutabilmek için kapsamlı bakımlar yapıyoruz. İhtiyacınıza göre bir günlük, birkaç haftalık veya daha uzun bir süre kullanım için envanterimizdeki su kamyonlarını güvenle kiralayabilirsiniz.

 

 

Su Kamyonu Kiralama

 

Teknik Tanker’den su kamyonu kiralamak, çok sayıda değerli amaca hizmet edebilir. Sıcak ve tozlu ortamlarda özel bir açık hava projesi üzerinde çalışıyorsanız, su kamyonları iş gücünüz için hava kalitesini artıracak toz bastırma işlemini sağlayabilir. Madencilik ve inşaat sektörleri su kamyonu uygulamasından yararlanabilecek sektörlerin başlıca örnekleridir. Su kamyonları, haddelemeden önce gevşek toprağa nem katmak suretiyle bir iş sahasında buharlı silindirler için bir yüzey hazırlayabilirler.

 

Su kamyonları, geçici iş sahalarında beklemeli yangın önleme üniteleri olarak hizmet vermenin yanı sıra geniş bir orman yangını ile savaşırken itfaiye araçlarını tedarik ederek daha aktif bir rol oynayabilirler. Su kamyonları, yangına eğilimli alanlarda ihtiyati tedbir olarak kuru alanları ıslatabilirler. Az yağışlı dönemlerde ağaçları ve bitki örtüsünü nemli tutmak için su kamyonları kullanabilir. Son olarak su kamyonları; yıkama, çimento karıştırma ve benzeri endüstriyel operasyonlar için su kaynağı olarak görev yapan tank ve rezervuarların doldurulmasına yardımcı olabilir.

 

Arazöz, tanker ve vidanjör arama.