Menü

Gıda Tankeri Nedir ve Hangi Özelliklere Sahiptir?

Gıda tankerleri; sıvı veya gaz halde bulunan, akışkan yüklerin taşınmasında önemli rol oynayan araçlardır. Paslanmaz çelik gövdesi ile K.STL aracı, meyve suları, sıvı yağlar, süt ve sıvı süt ürünleri gibi gıdaların taşınmasına hizmet eden IN sınıfı ATP sertifikasına sahiplerdir.

K.STL tankerleri, paslanmaz çelik malzemeden üretilen, gıda taşımacılığında ihtiyaç duyulan yük emniyeti ve hijyen standartlarında en iyi çözümü sunan araçlardır. IN sınıfı ATP sertifikası, çabuk bozulan gıda maddelerinin uluslararası taşımacılığını ve bu taşımada kullanılacak olan özel ekipmanları düzenleyen bir belgedir.

 


gıda tankeri nedir

 

 

Tankerler Neden Silindir Şeklinde Olur? Önemi Nedir?

 

Söz konusu sıvıların boşaltılması olduğunda en iyi sonuç silindirik kesitte haznelerden elde edilir. Yapıları tıpkı bir huniye benzediğinden, sıvıların boşaltılması diğer şekillerden daha kolaydır.

 

Bozulabilir Gıda Yönetmeliği Mevzuatına Uygun Tasarlanan Tankların Önemi

 

Tankerler tasarım hesaplamalarına uygun olarak tasarlanmalıdır. Teknik Tanker paslanmaz çelik tanklar gıda yönetmeliği mevzuatına uygun olarak silindirik ve taşıdığı gıdanın sıcaklığını izolasyon uygulaması ile koruyan birçok özelliğe sahiptir.

 

Yüksek Kalite ve Müşteri Memnuniyeti

 

Satış sonrası kaliteli servis ve bakım hizmetlerimizle anında yedek parça tedariki sağlayarak, müşterilerimizin gereksinimlerine hızlı bir şekilde çözümler üretiyoruz. Vermiş olduğumuz servisler firmamızın garantisi altındadır. Teknik Tanker olarak 7/24 yanınızdayız.

 

Paslanmaz Çelik Tank İmalatı ve Fiyatları

 

İhtiyaç duyduğunuz tanker çeşidine, tankerlerimizde kullanılan malzeme ve ekipmanlara göre fiyatlandırma sistemimiz değişkenlik göstermektedir. Gıda tankerlerimize ve ekipmanlarına yönelik ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi belirlemek ve size en uygun tank modelini bulmak için uzman mühendis kadromuzdan destek alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için +90 212 652 70 70 numaralı telefonumuzdan veya info@tekniktanker.com.tr adresimizden bizimle iletişime geçin.

 

Satılık Gıda Tankerlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

 

• Bozulabilir gıda yönetmeliği ve diğer mevzuatlara uygun olmalıdır.

• İkinci el satın alımlarda yedek parçaları ve tanker aksesuarlarının uyumluluğuna dikkat edilmelidir.

• Paslanmaz çelik tankerler taşınan gıdaların tehdit oluşturmaması için dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar arasındadır.

 

Bunun gibi birçok güvenceye ve mevzuatlara sahip paslanmaz çelik tankerlerimiz hakkında detaylı bilgi almanız ve sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet verebilmemiz için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşın.

 

Arazöz, tanker ve vidanjör arama.