Menü
Su Kamyonları Nedir ve İş Operasyonunuza Nasıl Fayda Olabilir?

Su Kamyonları Nedir ve İş Operasyonunuza Nasıl Fayda Olabilir?

Su kamyonu treyler römorklarından veya nakliye veya nakliye malzemelerini taşımak için kullanılan diğer “ağır hizmet tipi” kamyonlardan farklıdır. Tipik su kamyonu, pompalama ekipmanlarını barındırabilen büyük miktarlarda sıvı ve özel şasi depolamak için özel olarak tasarlanmış tanklar içerir. Onların görevi, endüstriyel iş yerlerinde su biriktirmek, tortu biriktirmek ve toprağa nem katmak gibi amaçlarla su püskürtmektir. Su kamyonları ayrıca, özellikle yangın riskinin yaygın olduğu yerlerde şantiye güvenliğinin arttırılması için önleyici ekipman olarak da hizmet vermektedir.


Teknik Tanker’den 2,000 , 5.000 galon veya 9.000 galonluk bir depo kapasitesine sahip bir su kamyonu kiralayabilirsiniz. Kullanılabilirliğe bağlı olarak, envanterimiz, şirketinize olağanüstü bir değer katan geç model, düşük fiyatlı kamyonlar veya daha fazla deneyimli modeller içerebilir. Filomuzdaki her bir kiralık ünitede, en yoğun çalışma koşullarında tutmak için kapsamlı bakım yapıyoruz. Bir gün, birkaç hafta veya daha uzun bir süre ihtiyacınız olsun, size iyi hizmet vermek için makinenize güvenebilirsiniz.
 

Su Kamyonu Kiralama

Teknik Tanker’den bir su kamyonu kiralama, çok sayıda değerli amaca hizmet edebilir. Sıcak ve tozlu bir ortamda özel bir açık hava projesi üzerinde çalışıyorsanız, kamyon, iş gücünüz için hava kalitesini artıracak toz bastırma sağlayabilir. Madencilik ve inşaat faaliyetleri, bu su kamyonu uygulamasından yararlanabilecek işletmelerin başlıca örnekleridir. Su kamyonları ayrıca, haddelemeden önce gevşek gevşek toprağa nem katmak suretiyle, bir iş sahasında buharlı silindirler için bir yüzey hazırlayabilir.

Geçici iş sahalarında beklemeli yangın önleme üniteleri olarak hizmet vermenin yanı sıra, su kamyonları, geniş bir orman cehennemi ile savaşırken itfaiye araçları tedarik ederek daha aktif bir rol oynayabilir. Yangına eğilimli alanlarda, su kamyonları, ihtiyati tedbir olarak kuru bir yüzey ıslatabilir. Yayılma özelliklerinin sahipleri, az yağışlı dönemlerde ağaçları ve bitki örtüsünü nemli tutmak için su kamyonlarını da kullanabilirler. Son olarak, su kamyonları, güç yıkama, çimento karıştırma ve benzeri endüstriyel operasyonlar için su kaynağı olarak görev yapan tank ve rezervuarların doldurulmasına yardımcı olabilir.

 

Hizmet Vermek İçin Uygun Kiralama Yerleri

İstanbul’da birden fazla konumla, bölgenizdeki bir su kamyonunu kiralamak için bir yer aramanıza gerek kalmayacak. Hızlı ve sorunsuz kiralama sürecimizle, iş yerinizde kapıdan çıkıp işyerinize geri döneceğiz.