Menü
Su Tankeri

Su Tankeri

Suyun taşınması, dağıtımı, basınçlı su ile yol ve tünel temizliğinde bir numara!

İçme Suyu Tankeri

İçme Suyu Tankeri

Eşsiz ve seçkin imalat, üretimde sağlık koşullarına uygunluk, otomatik fren kilit sistemi.

Su Tankeri / Arazöz

Su Tankeri / Arazöz

Yangın söndürme, yol ve meydanların temizlenmesi ve yeşil alan sulamasında ideal çözüm!

Teknik Tanker

Teknik Tanker

4.000 lt'den 24.000lt'ye su taşıma kapasitesi.

Sunduğumuz Hizmetler

Araç Üstü Ekipman Sahasında Birçok Kategoride Üretim

Teknik Tanker olarak sektöründe Türkiye'nin en çok tercih edilen üreticisi olmak için yılların verdiği birikimle kaliteden ödün vermeden, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek ve en hızlı şekilde üretim yaparak vargücümüzle çalışıyor ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz!

Tümünü Görüntüle
Hakkımızda

Teknik Tanker

Türkiye tanker sektörüne, 1977 Yılında Gaziantep’te kurulan fabrikasıyla hizmet vermeye başlayan Teknik Tanker, 1989 yılında müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek ve sorunlarını daha hızlı çözebilmek için İstanbul’ da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Halen Koca Sinan Sanayi Sitesinde faaliyet göstermekte olan Teknik Tanker 300 m² Açık Alan, 1000 m² Kapalı Alan, 200 m² boyahane ve seçkin çalışan kadrosu ile toplam kalite anlayışını ilke edinerek üretim yapmaktadır.

Araştırma ve Geliştirme çalışmalarını yaparak sektörde sürekli ilerlemeyi hedeflemiş olan Teknik T ...

S.S.S
Sıkça Sorulan Sorular
Tanker Nedir?

Tanker, akaryakıt (petrol ve petrol ürünleri), sanayi yağları taşımak, sulama yapmak ve foseptik atıkları emmek için hususi olarak tasarlanmış  kamyonlardır.

Teknik Tanker, su deposu uzunluğu ve galonluk konusunda bana esneklik sunuyor mu?

Teknik Tanker, uzunluk ve galon gereksinimlerini karşılamak için neredeyse sonsuz bir su tankı konfigürasyonu kombinasyonu sunar. Standart tank tipleri 1800 ila 6000 ton ve 10 ila 18 feet ve daha uzun olabilir. Tanklar klasik modifiye elipse veya yarıçaplı bir modifiye trapeze inşa edilebilir. 16 farklı galon-ayak konfigürasyonu, Teknik Tanker neredeyse tüm su sistemi özelliklerini karşılayabilmesini sağlar.

Su kamyonuma uygulamak için vanaların tipi ve miktarı ve sprey kafaları hakkında seçimlerim var mı?

Teknik Tanker, çok çeşitli sprey sistemleri oluşturur. Su dağıtım seçenekleriniz arasında kaç tane valf, kaç adet püskürtme nozulu, nozulların nasıl çalıştırıldığı, her bir spreyin veya her bir çubuğun bağımsız olarak kontrol edilip edilmediği, kabin konsolunda kaç kontrolün olduğu, "ördek gagası" veya ayarlanabilir tipte nozullar kullanılıp kullanılmayacağı, ve Birleşik Kamyon vanası ve nozul ürünlerini veya diğer üreticilerin birçoğunu kullanıp kullanamayacağını. Kısacası, Teknik Tanker, ihtiyacınız olan su dağıtım uygulaması ile sizi donatmak için konumlandırılmıştır.

Üretim & Destek

Üretim Kapasitemiz

Teknik tanker ailesi olarak sürekli gelişme ve geliştirme felsefesiyle üretim gücümüzü her geçen gün arttırmaktayız. Seçkin çalışan kadromuz ile birlikte kalite anlayışını ön planda tutarak üretimler gerçekleştirmekteyiz. Bu üretimler esnasında personellerimizle birlikte iş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili şartlara uymaya dikkat etmekteyiz. 

Her geçen gün özel çözümler geliştirerek imalatlarımızın çeşitliliğini arttırmakta, sektördeki ihtiyaçlara yenilikçi ve verimlilik esaslı ürünler sunmaktayız. Gerek satış, gerek üretim ve sonrasında devam eden hizmetlerimiz ile sektöre damga vurmanın gururunu yaşamaktayız.

Referanslar
Araç Üstü Ekipman Hizmeti
Verdiğimiz Firmalar.

Su tankeri, arazöz, kombine kanal açma aracı, akaryakıt tankeri, gıda tankeri, vidanjör, basınçlı kuka, paslanmaz tanker, römork ve özel üretim araç imalatında çalıştığımız bazı firmalar.

2. El ve yedek parça

Tanker kiralamak veya satın almak istiyorsanız, firmamız sizlere bu noktada kaliteli ve çeşitli seçenekler barındıran bir hizmet sunmaktadır. Teknik Tanker alanında uzman kadrosu ikinci el ürün kiralama/satışı yapmaktan memnuniyet duyar.
 
Bizden almış olduğunuz ürünlerin ileriki zamanlarda da hizmeti devam ederek %96'lık stok doluluğuyla gerekli yedek parçaları sizlere  gönül rahatlığıyla sağlamaktayız.

İkinci el tanker ve yedek parça tedariğimizden yararlanmak ve bilgi almak için iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Blog
Araç Üstü Ekipmanlar
Hakkında Bilgi Sahibi Olun.